KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824111
nr 1382 4111
Thomas Holm
(f. 1957), Sverige
Oljemålning, "Homeshopping". Signerad a tergo. Olja på duk, 40x40cm, oramad
Thomas Holm, svensk bildkonstnär född 1957.
måndag 1 mars 2021
kl 21:05:33